KARIERA
W ARGE

Kariera

w ARGE

Największym i najcenniejszym kapitałem firmy są ludzie. To ich doświadczenie, kompetencje oraz umiejętności ostatecznie przesądzają o sukcesie przedsiębiorstwa. Dlatego bardzo dużą wagę przywiązujemy do rekrutacji odpowiednich pracowników. Naszym celem jest pozyskanie ambitnych, zdolnych i energicznych ludzi, którzy będą uczestniczyć w rozwoju firmy.

W tej chwili prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Diagnosta Samochodowy

do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów zlokalizowanej w Krakowie

Wymagania:

  • pełne uprawnienia w zakresie diagnostyki technicznej pojazdów na Okręgową Stację Kontroli Pojazdów
  • mile widziane doświadczenie
  • znajomość obsługi komputera
  • kultura osobista.

  • Warunki zatrudnienia:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie stałe + premia
  • praca zmianowa
  • Zgłoszenia zawierające list motywacyjny oraz CV wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja@arge.pl

    Regionalny Inżynier Sprzedaży

    dział olejów przemysłowych
    woj. śląskie, dolnośląskie i wielkopolskie

    Opis stanowiska:

    Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

    1. Reprezentowanie firmy na obszarze powierzonego regionu sprzedaży
    2. Zdobywanie nowych klientów, budowanie długotrwałych relacji z klientami,
    3. Realizowanie planów sprzedażowych,
    4. Stałe poszerzanie wiedzy produktowej
    5. Weryfikacja ekonomiczna kontrahentów oraz kontrola spływu należności
    6. Ścisła współpraca z hurtowniami ARGE oraz współpraca z innymi działami firmy

    Oferujemy:

    1. Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
    2. Dużą swobodę działania
    3. Bogaty system szkoleń, stałe poszerzanie wiedzy,
    4. Atrakcyjny system wynagrodzeń – zależny od wyników
    5. Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

    Wymagania:

    1. Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
    2. Wiedza techniczna, mile widziana z zakresu zastosowania olejów przemysłowych
    3. Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży olejowej, B2B)
    4. Obsługa komputera oraz MS Office,
    5. Chęć stałego rozwoju osobistego oraz udziału w szkoleniach
    6. Dyspozycyjność,
    7. Dobry stan zdrowia,
    8. Prawo jazdy kat.B
    9. Bardzo dobra organizacja pracy

    Zgłoszenia zawierające list motywacyjny oraz CV zatytułowane „Regionalny Inżynier Sprzedaży” prosimy kierować na:

    ARGE  PALIWA Sp. z o.o.

    ul. Wielicka 22 A
    30-552 Kraków

    lub rekrutacja@arge.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ARGE Paliwa Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wielicka 22 A dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883)”.

    Zobacz nasze ogłoszenia na pracuj.pl

    Nie zatrzymuj się Sprawdź inne usługi